Anasayfa Hakkımızda Kadromuz Kredi Koşulları Mevzuat Foto Galeri İletişim
Denetim Kurulu Yönetim Kurulu Personel

FEVZİ ŞEN

BAŞKAN

     ÖZGEÇMİŞ       

            25.10.1964 tarihinde Gölpazarı’nda doğdu. Gölpazarı Lisesi mezunu. Askerlik görevini tamamladıktan sonra 1987 yılında ticarete atılarak esnaflığa başladı. Halen Bağ-Kur’lu olarak esnaflığa devam etmektedir.

            27.02.1997 tarihinde Gölpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Başkanın vefatından sonra 27.04.2001 tarihinde yapılan seçimlerde kooperatif başkanlığına seçildi.

            2000 yılında Gölpazarı Beşiktaşlılar Derneği kurucu üyeliğine seçildi. 22.03.2002 tarihinde Gölpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına seçildi.

28.04.2002 tarihinde Bilecik Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. 29.03.2009 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Gölpazarı Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. 2010 yılında ise Gölpazarı Belediye Spor Kulübü Başkanlığına seçildi.

            Halen Gölpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Gölpazarı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlıkları, Gölpazarı Belediye Meclis Üyeliği, Bilecik Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Gölpazarı Belediye Spor Kulübü Başkanlığı görevlerini yürütmekte olan Fevzi ŞEN evli ve iki çocuk babasıdır.

          

    

   
Kurumsal Bilgiler

Genel Kurul Videoları

Kredi Faiz Oranları

Esnaf olma şartları

Ustalık Belgesi

Mesleki oda kuruluşu

Federasyon Adresleri

Önemli Linkler

İşyeri açarken istenilen belgeler