Anasayfa Hakkımızda Kadromuz Kredi Koşulları Mevzuat Foto Galeri İletişim

 KOOPERATİF HABERLER

Gölpazarı Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Kongresi

Gölpazarı ilçesinde, Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Kongresi yapıldı.

         Gölpazarı ilçesinde, Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Kongresi yapıldı.

        Kooperatif binasındaki toplantıya, Bilecik Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Birlik Başkanı Halit Gölcan, Bozüyük Kefalet Kooperatif Başkanı Necdet Kayırmaz, Bozüyük Odalar Birliği Başkanı İbrahim Kayacık, Gemlik Esnaf ve Kefalet Kooperatif Başkan vekili Sedat Gürle, Gölpazarı Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Fevzi Şen ile üyeler katıldı.

       Şen, burada yaptığı konuşmada, 2010 yılında 1 milyon 31 bin 512 lira, 2011 yılında 1 milyon 578 bin 586 bin lira kredi kullandırıldığını kaydetti.

       Kredi takip oranının 2010 yılında yüzde 39,07 ve 2011 yılında yüzde 21,80 olarak gerçekleştiğini ifade eden Şen, şöyle konuştu:

     "Takip oranımızı yaklaşık yüzde 18 puan aşağı çekmiş bulunmaktayız. Bu başarıda ortaklarımızın katkısı olmuştur. Takip oranımızı düşürmemize rağmen hala 3. grupta yer almaktayız. Yönetim kurulumuz ve üyelerin destekleriyle takip oranını aşağı çekerek 2. gruba geldiğimizde ortaklarımıza 75 bin lira kredi kullandırmayı hedefliyoruz. Bu uygulamanın gerçekleşmesi için üyelerimizin kredilerini zamanında yatırması gerekir."

 

   
Kurumsal Bilgiler

Genel Kurul Videoları

Kredi Faiz Oranları

Esnaf olma şartları

Ustalık Belgesi

Mesleki oda kuruluşu

Federasyon Adresleri

Önemli Linkler

İşyeri açarken istenilen belgeler